Chránič chrbtice Alpinestars Nucleon KR-CELLi

- Viacvrstvová vložka do chrbtice s technológiou Nucleon Cell. - Vďaka technológii Cell je Nucleon priedušnejší ako štandardné chrániče chrbtice. - Stredná časť chrániča je...
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka BONMOTO.sk

Na sklade • Viac variantovZdarma96 % • 1 469 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €72 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3 €100 % • 120 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 1 615 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,9 €94 % • 591 recenziíĎalšie informácie

Určenie chrániča
chrániče chrbtice

Super vzdušný chránič. Pekne prepracovaný

• , zakúpené v BONMOTO.sk

Som spokojný, tovar prišiel rýchlo od objednania nepokoškodený, nakoľko išlo o choroby chránič okamžite som si vložil do bundy a začal používať.
    Od tej chvíle sa mi život zmenilo cítim sa bezpečnejšie a kľudnejšie počas jazdy na mojom tátošovi. Tak ešte raz veľmi pekne ďakujem, za služby a všetko okolo toho, Váš obchod využijem znova a opäť . Odporúčam využiť Váš obchod aj širokej verejnosti a dúfam že tato recenzia je už dostatočne dĺhá Majte sa radi a majte pekny deň. ✌

ľahký, vzdušný, dostatočne veľký

Určenie chrániča
chrániče chrbtice

• Viacvrstvová vložka do chrbtice s technológiou Nucleon Cell.
  • Vďaka technológii Cell je Nucleon priedušnejší ako štandardné chrániče chrbtice.
  • Stredná časť chrániča je tuhšia a okrajové články sú poddajnejšie, vďaka čomu chránič chráni na potrebných miestach a zároveň je pohodlnejší (okraje chrániča sú poddajné a netlačia na chrbát).
  • Certifikovaný behúň podľa normy EN 1621-2:2014 triedy 1.

Rozmery vložky:

• veľkosť. S - Š x V = 23 x 38 cm
  • veľkosť. M - Š x V = 25 x 42 cm
  • veľkosť. D - Š x V = 27 x 45 cm

Super vzdušný chránič. Pekne prepracovaný

ľahký, vzdušný, dostatočne veľký

• , zakúpené v BONMOTO.sk

Kvalitný chrbtový chránič,veľkosť L sadla presne do bundy rovnakej veľkosti.